Logo

Останні новини

Бізнес
Наступник Джобса в Apple визнаний найбільш високооплачуваним босом в США
10.01.2012 10:43
PDF Друк E-mail

Наступник Джобса в Apple визнаний найбільш високооплачуваним босом в СШАНинішній глава Apple Тім Кук визнаний найбільш високооплачуваним керівником компанії в США за підсумками 2011 року.

Такого висновку дійшли експерти інформаційного агентства AP, вивчивши ринкову вартість цінних паперів Кука, що замінив Стіва Джобса во главі комп'ютерної компанії з логотипом яблука в серпні минулого року.

Пакет винагороди наступника Джобса оцінювався минулого року в 378 млн. доларів, передає ІТАР-ТАРС. Левова частка цієї суми доводиться на акції Apple, надані Куку авансом у серпні.

 
Експорт "Газпрому" росте за чужий рахунок
06.12.2011 10:35
PDF Друк E-mail

Експорт "Газпрому" росте за чужий рахунокНе дивлячись на рецесію в Євросоюзі, Росія нарощує постачання газу до Європи, заявляє керівництво "Газпрому" і обіцяє збільшити експорт в далеке зарубіжжя на 11,5% - до 151 млрд куб. м газу.

На зустрічі з прем'єром Володимиром Путіним 3 грудня глава "Газпрому" Олексій Міллер уточнив, що "об'єм продажів на ринку далекого зарубіжжя перевищить 151 мільярд кубометрів" і це майже на 11% більше, ніж минулого року. Постачання газу на ринку країн СНД - 48 мільярдів "кубів", вся решта об'єму - це споживання всередині країни, підрахував Міллер.

 
Мєдвєдєв підписав "третій антимонопольний пакет" - відповідальність за картельну змову зберегли
05.12.2011 10:33
PDF Друк E-mail

Мєдвєдєв підписав "третій антимонопольний пакет" - відповідальність за картельну змову збереглиРосійський президент Дмитро Мєдвєдєв вніс зміни у федеральний закон "Про захист конкуренції", повідомляє у понеділок прес-служба Кремля.

Документ був прийнятий Держдумою 22 листопада і схвалений Радою Федерації 29 листопада 2011 року.

Зміни вносяться закон про захист конкуренція, Кримінальний кодекс, Кодекс про адміністративні правопорушення і ряд інших законодавчих актів. Поправки уточнюють порядок визнання цін монопольно високими.

 
"Норнікель" заощадить на виплатах голові ради директорів
22.07.2011 10:23
PDF Друк E-mail

"Норільський нікель"."Інтеррос" Володимира Потаніна, найбільший акціонер "Норнікеля", запропонував компанії заощадити на виплатах голові ради директорів. Газета "Відомості" пише, що у випадку, якщо раду директорів компанії знову очолить незалежний директор, то колишні 15,5 мільйонів доларів в рік одержувати він вже не буде.

Дотепер "Норнікель" був в числі рекордсменів по виплатах раді директорів: представники акціонерів бонусів не мали, але незалежні директори могли заробити за рік до 1,4 мільйонів доларів, а незалежний голова ради - до 15,5 мільйонів.

 
"Газпром" знайшов спосіб заощадити 11 мільярдів доларів
18.06.2010 11:32
PDF Друк E-mail

Будівля "Газпрому"."Газпром" знайшов спосіб на чверть понизити вартість проекту по освоєнню гігантського Штокмановського родовища. Газета "Комерсант" пише, що це перше зниження вартості проекту, який раніше оцінювали в 40 мільярдів доларів.

Заощадити 11 мільярдів доларів на розробці Штокмана, в порівнянні з варіантом, запропонованим оператором проекту Shtokman Development AG, дозволять, на думку "Газпрому", нові технічні рішення. Розбіжності "Газпрому" і Shtokman Development AG щодо ціни проекту раніше вже привели до припинення повноважень керівника Shtokman Development AG Юрія Комарова, нагадує "Час новин". На його місце був призначений вихідець з компанії "Газпром видобуток шельф".

 
По темі...
<< Перша < Попередня 1 2 3 4 5 6 Наступна > Остання >>

Сторінка 1 із 6