Logo

Останні новини

"Вимпелком" змінив керівництво і структуру
10.06.2010 20:55
PDF Друк E-mail

"Вимпелком", що працює під брендом "Білайн"У телекомунікаційній компанії "Вимпелком", що працює під брендом "Білайн", змінилося керівництво, мовиться в прес-релізі оператора. Рада директорів "Вимпелкома" ухвалила розділити структуру на чотири одиниці бізнесу - "Росія", "Україна", "СНД" і міжнародний бізнес. Перші три одержать по новому керівнику.

Одиницею Бізнесу "Росія" управлятиме Олена Шматова, що раніше займала місце фінансового директора "Вимпелкома". "Україну" очолить президент "Київстару" Ігор Литовченко, а бізнес-одиницею "СНД" управлятиме Дмитро Кромський. Олена Шматова працює у "Вимпелкомі" більше 10 років. У грудні 1999 року вона була призначена фінансовим контролером компанії, а в січні 2003 року - головним фіндиректором.

Нинішні керівники "Вимпелкому" - головний управляючий директор Борис Немшич і генеральний директор Олександр Торбахов компанію покидають.

"Вимпелком" надає телекомунікаційні послуги в Росії, Казахстані, Узбекистані, Вірменії, Таджикистані, Грузії і в Україні, а також володіє долями у стільникових компаніях в Камбоджі і В'єтнамі.