Logo

Останні новини

Депутати відмовилися допрацьовувати відхилений Мєдвєдєвим закон
16.06.2010 13:18
PDF Друк E-mail

Будівля Держдуми РФ.Держдума відмовилася від роботи над поправками в закон "Про зв'язок", на який раніше наклав вето президент Росії Дмитро Мєдвєдєв. Законопроект припускав дозволити платіжним агентам не тільки стягувати платню за послуги зв'язку з доручення від інших операторів, але і здійснювати розрахунки з кінцевими користувачами - фізичними особами.

Вперше законопроект був прийнятий Держдумою 17 лютого 2010 року. Документ, проте, не був схвалений Радою Федерації. Сенатори вирішили, що деякі формулювання потребують уточнення і створюють умови для корупції.
У Раді Федерації розробили три альтернативні варіанти законопроекту, але депутати Держдуми, ознайомившись з ними, вирішили, що принципових розбіжностей з думською версією у них немає. У зв'язку з цим нижня палата в березні вирішила прийняти законопроект повторно, подолавши вето Ради Федерації.

Фракція "Єдина Росія" в Держдумі володіє конституційною більшістю, достатньою для подолання і президентського вето. Проте нижня палата парламенту все ж таки вирішила порахувати подальше обговорення даного законопроекту недоцільним.

У числі інших нововведень в законопроекті прописувалася можливість абонентів при знаходженні в іншому регіоні оплачувати послуги свого оператора незалежно від того, яка юридична особа ці послуги надає.