Logo

Останні новини

Наступник Джобса в Apple визнаний найбільш високооплачуваним босом в США
10.01.2012 10:43
PDF Друк E-mail

Наступник Джобса в Apple визнаний найбільш високооплачуваним босом в СШАНинішній глава Apple Тім Кук визнаний найбільш високооплачуваним керівником компанії в США за підсумками 2011 року.

Такого висновку дійшли експерти інформаційного агентства AP, вивчивши ринкову вартість цінних паперів Кука, що замінив Стіва Джобса во главі комп'ютерної компанії з логотипом яблука в серпні минулого року.

Пакет винагороди наступника Джобса оцінювався минулого року в 378 млн. доларів, передає ІТАР-ТАРС. Левова частка цієї суми доводиться на акції Apple, надані Куку авансом у серпні.
На той момент вартість цих цінних паперів складала 376 млн. доларів. Половина акцій перейде у володіння підприємця у серпні 2016 року, решта частини - у серпні 2021 року, повідомляє AP.

Величина річного окладу і премії минулого року складали близько 900 тисяч доларів кожна.

Джобс, що помер у віці 56 років у себе вдома в місті Пало-Альто (штат Каліфорнія) на початку жовтня минулого року, по принципових міркуваннях протягом багатьох років одержував символічну зарплату 1 долар в рік.

При цьому Джобс контролював пакет близько 5,5 млн. акцій. Їх вартість на фондовому ринку зараз досягає приблизно 2,3 млрд доларів.

Акції Кука піднялися в ціні з минулого року до 422 млн. доларів.