Logo

Останні новини

Економіка
Абрамович збільшив вкладення у британське сміття
Автор: turutmekar.com   
07.07.2016 08:57
PDF Друк E-mail

Інвестфонд Романа Абрамовича Ervington Investment збільшив частку в британській компанії Velocys, розвиваючої технології переробки сміття в синтетичне паливо, з 21 до 24 відсотків, передає Rambler News Service.

 
Банк Франції назвав заяву Standard&Poor's про можливе пониження рейтингів 15 країн єврозони політичним
06.12.2011 17:22
PDF Друк E-mail

Банк Франції назвав заяву Standard&Poor's про можливе пониження рейтингів 15 країн єврозони політичнимЗаява міжнародного агентства Standard & Poor's про можливе пониження рейтингів відразу 15 держав єврозони "абсолютно несвоєчасно" і політично вмотивовано, повідомив глава Банку Франції Крістіан Нуайе.

"Якщо придивитися до аргументування Standard&Poor's, то стає зрозуміло, що сьогодні вона більш обумовлена політичними, а не економічними чинниками", - рахує Нуайе. Остання заява агентства, відмітив він, не є виключенням. Вона пішла наступного дня після франко-німецького саміту в Парижі і напередодні саміту ЄС в Брюселі, передає ІТАР-ТАРС.

 
Світова преса: через вибори в Росії найбільше ризикують нафтовики
06.12.2011 16:12
PDF Друк E-mail

Світова преса: через вибори в Росії найбільше ризикують нафтовикиУ групі крупних економік, що народжуються, Росія знаходиться внизу класифікації по чотирьох з шести індикаторів, якими користується МВФ для визначення стану управління економікою, пише Едвард Хадас в статті, опублікованій в газеті La Stampa.

Результати минулих в неділю виборів підтверджують падіння популярності нинішнього російського прем'єра, що був і, можливо буде, майбутнім президентом Росії. Його партія одержала менше половини голосів виборців, а це означає, що "Єдина Росія" матиме у своєму розпорядженні дещо більше половини місць в парламенті, цитує видання сайт InoPressa.ru.

 
ВР: Компанія Halliburton знищила докази своєї причетності до аварії в Мексиканській затоці
06.12.2011 12:58
PDF Друк E-mail

ВР: Компанія Halliburton знищила докази своєї причетності до аварії в Мексиканській затоціБританська ВР звинуватила нафтосервісну компанію Halliburton в навмисному знищенні доказів, які в іншому випадку послужили б доказом її часткової провини в аварії на платформі Deepwater Horizon в Мексиканській затоці, і попросила суддю накласти стягнення на компанію, повідомило агентство Reuters.

ВР заявила, що Halliburton умисно знищила результати тестування цементного розчину, використовуваного при будівництві свердловини, щоб "усунути ризики використання цього доказу проти неї в суді". ВР стверджує, що експертиза виявила нестійкість цементного розчину.

Нафтова компанія також заявила, що Halliburton нібито втратила комп'ютерні дані по використовуваному цементу.

 
S&P поставило на перегляд рейтинги 15 з 17 країн єврозони, включаючи Німеччину і Францію
06.12.2011 12:28
PDF Друк E-mail

S&P поставило на перегляд рейтинги 15 з 17 країн єврозони, включаючи Німеччину і ФранціюМіжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's поставило у понеділок на перегляд з можливістю пониження довгострокові рейтинги 15 країн єврозони, мовиться в повідомленні агентства.

У повідомленні також вказано, що рішення поставити рейтинги на перегляд пов'язано з переконанням, що системна напруга в єврозоні виросла в останні тижні до рівня, який робить тепер негативний вплив на кредитоспроможність єврозони в цілому.

У число 15 країн, поставлених на перегляд, входять шість країн з вищим суверенним рейтингом "ААА": Франція, Німеччина, Австрія, Фінляндія, Нідерланди, Люксембург.

 
По темі...
<< Перша < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Остання >>

Сторінка 1 із 8