Logo

Останні новини

Абрамович збільшив вкладення у британське сміття
Автор: turutmekar.com
07.07.2016 08:57
PDF Друк E-mail

Інвестфонд Романа Абрамовича Ervington Investment збільшив частку в британській компанії Velocys, розвиваючої технології переробки сміття в синтетичне паливо, з 21 до 24 відсотків, передає Rambler News Service.

Як зазначає агентство, Velocys впроваджує технологію «газ в рідину» — GTL, яка перетворює природний газ або біомасу в дизельне паливо, паливо для реактивних двигунів і базові масла. У 2016 році фірма має намір запустити завод з переробки сміття у паливо в США. Компанія запатентувала технології більш ніж в 30 країнах, її офіси розташовані в Х'юстоні і Колумбусі (США), а також в районі Оксфорда (Великобританія).

Влітку минулого року стало відомо, що Абрамович є найбільшим акціонером Velocys. Його фонд скупив 21,3 відсотка її акцій. Вперше цінні папери компанії підприємець придбав в 2013 році, і з тих пір збільшував свій пакет.

Фонд Абрамовича Ervington Investment, відзначає газета Поступ, вкладає гроші в технологічні стартапи. Так, в липні 2015 року компанія придбала за 9,75 мільйона доларів привілейовані акції американської Propell Technologies, що володіє технологією збільшення видобутку нафти і газу в сланцевих родовищах. У 2013 році Абрамович інвестував в британську Clean Air Power, розробляє гібридні двигуни для вантажного транспорту.