Logo

Останні новини

Прем'єр Болгарії відмовився від своїх слів про нафтопровід
11.06.2010 21:25
PDF Друк E-mail

Прем'єр-міністр Болгарії  БорисовПрем'єр-міністр Болгарії  Борисов у п'ятницю заявив, що остаточне рішення про участь в будівництві нафтопроводу "Бургас-Александруполіс" його країна поки не прийняла. Про це повідомляє інтернет-видання Novinite.com.

Таким чином Борисов спростував власні слова про те, що Болгарія не має наміру брати участь у проекті. При цьому друга заява послідувала всього через декілька годин після першої.
Борисов уточнив, що рішення про участь в будівництві трансбалканського нафтопроводу буде ухвалено після оцінки його дії на навколишнє середовище. "Поки що ми бачимо, що проект економічно не обгрунтований і не вигідний. Крім того, ми пообіцяли виборцям захищати екологію", - додав Борисов.

Нагадаємо, після заяви Борисова болгарський міністр енергетики Трайчо Трайков поспішив завірити, що офіційного рішення за проектами поки немає. "Не можу повірити, що він сказав таке", - прокоментував Трайков слова прем'єра.

Нафтопровід від болгарського чорноморського порту Бургас до грецького міста Александруполіс повинен транспортувати нафту в обхід Босфору. Раніше в Міненерго РФ відзначали, що не виключають заморожування проекту, оскільки питання про його підтримку з боку Болгарії поки залишається відкритим.