Logo

Останні новини

МВФ порадив Росії швидше проводити економічні реформи
15.06.2010 16:37
PDF Друк E-mail

Штаб-квартира МВФ.Міжнародний валютний фонд (МВФ) порекомендував російським властям прискорити проведення реформ в держсекторі, зокрема пенсійної, а також реформ охорони здоров'я і сфери соціальних послуг. Про це заявив глава місії МВФ в Росії Пол Томсен.

За словами Томсена, без прискореного проведення реформ бюджетне стимулювання економіки Росії "скрутити буде неможливо". Томсен відзначив, що в МВФ вважають, що пожвавлення російської економіки як і раніше залежить від державної підтримки, проте чекають, що в майбутньому вона поступово перейде на режим, що "самопідтримується".
За оцінками МВФ, у 2010 році зростання ВВП Росії складе близько 4,25 відсотка, передає РІА Новини. Раніше економісти фонду чекали, що економіка країни збільшиться в поточному році на 4 відсотки. При цьому рівень інфляції, як вважають в МВФ, складе 6 відсотків замість раніше запланованих 7 відсотків.

Згідно прогнозу Мінекономрозвитку, у 2010 році зростання російського ВВП очікується на рівні 4 відсотки, а споживчі ціни в країні виростуть на 6-7 відсотків.