Logo

Останні новини

Фіни перекриють сполучення з Петербургом заради нового швидкісного потягу
16.06.2010 13:53
PDF Друк E-mail

Потяг "Рєпін".Залізничне сполучення між Фінляндією і Росією буде перервано з 22 по 25 червня через реконструкцію шляхів, необхідну для запуску високошвидкісного потягу, який курсуватиме між Хельсінкі і Санкт-Петербургом. Про це повідомляє AFP з посиланням на інформацію фінського залізничного оператора VR.

Протягом чотирьох днів не ходитимуть потяги "Рєпін" і "Сібеліус". Крім того, з 22 по 24 червня буде припинений рух потягу "Толстой" по маршруту Москва-Хельсінкі і назад. 21 червня "Толстой" відправиться з Хельсінкі до Москви раніше ніж звичайно. Змінено і розклад руху вантажних потягів.
27 травня прем'єр-міністри Росії і Фінляндії Володимир Путін і Матті Ванханен презентували новий швидкісний потяг "Алегро", який буде запущений в грудні поточного року по маршруту Хельсінкі-Санкт-Петербург.

Максимальна експлуатаційна швидкість потягу складе 220 кілометрів на годину. Відстань між Санкт-Петербургом і Хельсінкі він долатиме спочатку за 3,5 години, а згодом і за три години. Зараз швидкісні потяги покривають дистанцію між містами за 5 годин 30 хвилин.