Logo

Останні новини

Spirit Airlines пішла на домовленості із страйкуючими пілотами
17.06.2010 01:45
PDF Друк E-mail

Літаки Spirit Airlines.Керівництво американської авіакомпанії Spirit досягло домовленостей з пілотами, страйкуючими з 12 червня, передає AFP.

Про врегулювання конфлікту повідомили представники профспілки пілотів. За їх словами, сторонам ще належить обговорити деякі деталі досягнутої угоди, після чого страйк буде офіційно припинено. Тим часом в самій авіакомпанії Spirit від коментарів відмовилися.

Страйк в Spirit Airlines став відповіддю пілотів на низьку заробітну платню, підвищення якої вони добивалися більше трьох років. Співробітники авіакомпанії, зокрема, вимагали, щоб їх праця оплачувалася пропорційно із зарплатами пілотів інших подібних низькобюджетних авіакомпаній - JetBlue Airways і Airtran Airways.

Керівництво Spirit намагалося піти назустріч пілотам, обіцяючи їм невеликі надбавки до зарплат. Проте персонал визнав надбавки дуже маленькими і відмовився прийняти умови авіаперевізника.

В результаті страйку всі рейси Spirit Airlines були відмінені, через що сотням розгніваних пасажирів довелося міняти квитки і чекати рейсів інших перевізників.

Spirit щодня перевозить близько 16 тисяч пасажирів, що складає один відсоток від всього пасажиропотоку у США. В основному ця авіакомпанія займається перевезеннями між крупними містами США, але також літає в країни Карибського басейну і Латинської Америки.