Logo

Останні новини

ЦБ РФ вперше за три місяці відкликав банківську ліцензію
17.06.2010 11:15
PDF Друк E-mail

Ліцензія Удмуртського Пенсійного банку.Центробанк Росії відкликав ліцензію на здійснення профільних операцій в Удмуртського Пенсійного банку (УП-банк), що входив в Систему страхування внесків, повідомляється на сайті ЦБ. Останній раз ЦБ РФ відкликав банківську ліцензію у березні 2010 року.

Регулятор пояснив своє рішення тим, що УП-банк вже неодноразово допускав порушення федеральних законів і нормативних актів, а також надавав в Центробанк недостовірну звітність. Крім того, фінансова організація не створювала адекватних резервів і проводила високоризикову політику.

Оскільки банк входив в Систему страхування внесків, вкладники фінансової організації можуть розраховувати на гарантовану компенсацію від держави в розмірі до 700 тисяч рублів.
Удмуртський Пенсійний банк не входить до числа найбільших в Росії, але може вважатися одним з ветеранів ринку: він був зареєстрований ще у 1992 році.

Центробанк Росії регулярно відкликає ліцензії у банків, які допускають спотворення звітності або порушують нормативні акти. До кризи відклики відбувалися майже кожного тижня, проте в 2009-2010 роках чищення банківської системи практично припинилося.