Logo

Останні новини

Генпрокуратура попередила про соціальну напруженість в Пікальово
17.06.2010 13:49
PDF Друк E-mail

Будівля Генпрокуратури РФ.Генпрокуратура Росії виразила тривогу щодо соціальної напруженості в місті Пікальово і інших районах Ленінградської області, повідомляє "Інтерфакс". Відомство вирішило створити на цих територіях оперативні штаби.

Крім Пікальово, найбільш криміногенними і соціально напруженими районами за оцінкою прокуратури є Всеволожський, Виборгський і Бокситогорський. Занепокоєння відомства викликане діяльністю градоутворювальних підприємств, а також літніми відключеннями гарячої води в Бокситогорському районі.
11 червня Генпрокуратура створила тимчасову приймальню прокурора Ленінградської області в Пікальово, Виборгу і Всеволожську. Яких саме інцидентів побоюється орган, не повідомляється.

Нагадаємо, що в кінці 2008 року "БазелЦемент-Пікальово" перестав відправляти сировину на "Пікальовський цемент" через конфлікт з "Апатитом". Через зрив постачань фактично зупинилися всі три підприємства: і "БазелЦемент-Пікальово", і "Пікальовський цемент", і "Метахім". Тим часом, ці заводи є градоутворювальними для Пікальово.

У 2009 році жителі цього міста, незадоволені конфліктом між компаніями, перекрили федеральну трасу, після чого до них приїхав прем'єр-міністр Володимир Путін, що примусив Олега Деріпаску, главу "Базела", що володів всіма цими підприємствами, підписати необхідні документи по відновленню постачань. Зараз всі заводи працюють. У грудні вони підписали договори про постачання на весь 2010 рік.