Logo

Побуджено справу про спробу розкрадання 1,2 мільярдів рублів у "Майстер-банка"
10.06.2010 10:04
PDF Друк E-mail

Банкомат "Майстер-банка".Головне слідче управління ГУВС Москви порушило кримінальну справу за фактом спроби розкрадання 1,2 мільярдів рублів у "Майстер-банка".

Справу було побуджено за заявою голови правління банку Бориса Булочніка. Підозрюваним у справі проходить колишній управляючий директор ЗАТ "Домодедово констракшн менеджмент" Володимир Струбцов. Крім того, в причетності до розкрадання можуть запідозрити попередника Струбцова на посту управляючого директора Ільдара Абдулліна,  консультанта представництва компанії "Ерпорт Менеджмент Компані Ltd" Дмитра Каменщика, а також керівництво фірм SAAF Ltd і "Аеровокзальний комплекс Домодедово". За версією слідства, злочинці намагалися викрасти гроші, використовуючи гарантію, видану "Майстер-банком" будівельній фірмі "Сівас". З цією фірмою "Домодедово констракшн менеджмент" у 2007 році уклало підряд-договір, в якому дублювалися зобов'язання, вже виконані іншим підрядчиком. Потім шахраї шляхом різних махінацій створили видимість того, що "Сівас" заборговувала "Домодедово констракшн менеджменту" 1,2 мільярдів. Кредитор зажадав у банку виплати гарантії.

Банк відмовився виплачувати гарантію, тому що визнав вимоги неправомірними. У зв'язку з цим Струбцов поскаржився на банк в арбітражний суд.

Компанія "Сівас" в даний час знаходиться на межі банкрутства.