Logo

"Трансаеро" проведе IPO до кінця 2010 року
10.06.2010 12:24
PDF Друк E-mail

Літак компанії "Трансаеро".Одна з найбільших російських авіакомпаній "Трансаеро" планує до кінця 2010 року провести первинне публічне розміщення акцій (IPO). Про це повідомляє РІА Новини з посиланням на заяву Ольги Плешакової, генерального директора компанії.

Компанія планує розмістити 18 відсотків акцій на Московській міжбанківській валютній біржі (ММВБ). Проте Плешакова відзначила, що остаточне рішення залежатиме від фінансово-інвестиційного ринку Росії. Гендиректор також підкреслила, що вартість розміщення акцій визначатиметься ринком.
За даними агентства, в травні поточного року джерела з банківської сфери повідомили, що "Трансаеро" планує проведення IPO на суму 200-250 мільйонів доларів.

У грудні 2009 року, за даними газети "Комерсант", авіакомпанія подала заявку на отримання держгарантій у розмірі 2,25 мільярдів рублів, щоб рефінансувати частину власної заборгованості. На початок 2009 року вона складала 10,59 мільярдів рублів.

Тоді аналітики відзначили, що компанія сподівається рефінансувати свої борги, оскільки планує провести IPO на ММВБ на початку 2010 року.

"Трансаеро", заснована у 1990 році, є другою за об'ємом виручки і пасажирообороту авіакомпанією Росії. Рейси авіаперевізника здійснюються на 48 літаках, переважна більшість яких представляють різні моделі Boeing.