Logo

Прибутковість облігацій російського банку досягла 190 відсотків річних
15.06.2010 19:00
PDF Друк E-mail

Скріншот сайту МежпромбанкаЄврооблігації Межпромбанка з терміном погашення 6 липня торгуються на ринку по 93,5-97 відсотків від номінала, що підвищило їх прибутковість відразу до 66,2-190 відсотків річних. Про це повідомляється на сайті газети "Відомості", яка відзначає, що подібна прибутковість в облігацій російських емітентів востаннє була в період загострення фінансової кризи в кінці 2008 року.

Інвестори розпродають цінні папери Межпромбанка через пониження рейтингу фінансової організації агентствами Fitch і Standard & Poor's. Вони пояснили свої рішення низьким рівнем ліквідності в банку - минулого тижня вони складали всього три мільярди рублів. Тим часом, облігації фінансової організації потрібно погасити на 200 мільйонів євро.
Раніше ділові видання повідомляли, що власник Межпромбанка сенатор Сергій Пугачов може продати свої суднобудівельні активи, щоб підтримати фінансову організацію. Проте, як відзначають "Відомості", інвестори не вірять, що операція може відбутися до 6 липня. Якщо Межпромбанк не розплатиться до цього терміну, то по облігаціях буде оголошений дефолт.

У самому банку відзначають, що продовжать виконувати зобов'язання перед кредиторами у повному об'ємі.

Межпромбанк заснований у 1992 році. Зараз він входить в тридцятку найбільших російських банків за об'ємом активів.