Logo

Росія принесе найбільший прибуток Societe Generale
15.06.2010 12:14
PDF Друк E-mail

Французький банк Societe Generale планує збільшити прибуток до 2012 рокуФранцузький банк Societe Generale планує збільшити прибуток до 2012 року до 6 мільярдів євро, повідомляє Bloomberg. В першу чергу, доходи структури збільшуватимуться за рахунок інвестиційного підрозділу, а також роздрібного бізнесу в Росії.

Відділи по роботі з юридичними особами, а також інвестиційний підрозділ мають намір заробити 2,3-2,8 мільярдів євро. Що стосується роботи в Росії, то до 2015 року SocGen чекає, що вона стане найбільшою за обсягами прибутку іноземним бізнесом.
Загальний прибуток банку в поточному році очікується на рівні 3 мільярди євро. У першому кварталі прибуток від інвестиційного і корпоративного підрозділів склав 541 мільйонів євро, а весь банк заробив 1,06 мільярдів.

В цілому банк чекає поступового поліпшення фінансових показників найближчими роками. Позитивних результатів вдалося добитися завдяки скороченню величини проблемних активів на 37 мільярдів євро. Проте, Societe Generale, швидше за все, будуть потрібны партнери, для того, щоб зберегти незалежність в умовах фінансової кризи.

Societe Generale - другий за об'ємом активів і депозитів банк у Франції. У Росії він володіє контрольним пакетом в Росбанку, а також банку "Societe Generale Схід" (БСЖВ), "Русфінансом", що спеціалізується на споживчому кредитуванні, і іпотечним "ДельтаКредіт".