Logo

Нижньогородський банк вийшов на італійський ринок
17.06.2010 11:57
PDF Друк E-mail

Скріншот сайту банку "Еліпс""Еліпс банк" з Нижнього Новгорода відкрив представництво в Римі, одержавши дозвіл центрального банку Італії. Про це повідомляє РІА Новини.

Як повідомляє агентство, "Еліпс банк" став першим російським комерційним банком, що відкрив представництво в Італії. Церемонія на честь відкриття філіалу пройшла 16 червня в Палаццо Алтьєрі (Palazzo Altieri), де розташовується штаб-квартира Італійської банківської асоціації.

За словами голови правління "Еліпс банку" Михайла Гуревіча, таким чином кредитна організація сподівається сприяти модернізації підприємств малого і середнього бізнесу в Росії. Банк має намір купувати нове устаткування і технології в Італії для розвитку російського бізнесу.

Завдання банку, як заявив Гуревіч, – "організувати своєрідний 'місток' між підприємцями наших країн і давати гарантії за російських споживачів, які вже сьогодні готові придбати в Італії устаткування на мільярди доларів".

Банк також планує сприяти просуванню італійського бізнесу на території Росії. Гуревіч відзначив, що "Еліпс банк" готовий консультувати італійських партнерів і, у свою чергу, гарантувати репутацію вибраних ним російських клієнтів.

Голова ради "Еліпс банку" Олександр Бєляков заявив, що кредитна організація збирається займатися "народно-фінансовою економікою". Він також додав, що на території Центральної Росії багато регіонів зацікавлені в розвитку ділових відносин з фінансовим сектором і бізнесом Італії.

"Еліпс банк" був створений в липні 1992 року і є одним з найбільших банків Нижньогородського регіону. Статутний капітал банку складає 868,8 мільйонів рублів.