Logo

Найбільший банк Швейцарії збільшив частку у біржі РТС
20.06.2011 19:05
PDF Друк E-mail

Швейцарський банк UBS збільшив свою частку у російській біржі РТСШвейцарський банк UBS збільшив свою частку у російській біржі РТС з 4,5 відсотка до 5,24 відсотка акцій. Про це повідомляє РІА Новини з посиланням на матеріали фондового майданчика.

У РТС відмовилися прокоментувати дану інформацію. У UBS не змогли повідомити інформагентство, у кого саме були куплені акції, і за скільки. Зараз РТС не розкриває акціонерну структуру. На липень 2010 року у біржі було 16 акціонерів.


На початку лютого РТС і ще один російський фондовий майданчик, ММВБ, домовилися про злиття. ММВБ підписала угоду про намір викупити 53,7 відсотка РТС у "Ренесанс Капіталу", "Атона", Альфа-банка, "Трійки Діалог" і фонду "Та Вінчі". Надалі планується, що ММВБ придбає і долі інших акціонерів РТС.

Відповідно до домовленостей сторін, акціонери РТС 35 відсотків своїх акцій продадуть за грошові кошти, а інше обміняють на цінні папери ММВБ. Після об'єднання одним з найбільших акціонерів нової структури стане Ощадбанк, чия частка може скласти близько 15 відсотків.