Logo

Менеджмент
Особенности психологи толпы
Автор: Ольга МИРОНОВА   
25.09.2013 07:30
PDF Друк E-mail

Иногда телезрители или пользователи Интернета могут видеть шокирующие кадры людей, которые попали в толпу. Со стороны, кажется, что они находятся под воздействием какого-то массового помешательства, так как толпа практически ничего не видит перед собой и сметает все препятствия, которые могут оказаться на ее пути.

 
Уряд Білорусії направив на рекапіталізацію держбанків більше півтора мільярдів доларів
10.01.2012 11:53
PDF Друк E-mail

Уряд Білорусії направив на рекапіталізацію держбанків більше півтора мільярдів доларівНа рекапіталізацію державних банків - "Бєларусбанка" і "Бєлагропромбанка" - уряд республіки направив 14,5 трлн білоруських рублів - 1,7 млрд доларів по поточному курсу, повідомляє "Фінмаркет".

Відповідно до ухвали уряду Білорусії, опублікованої на сайті Національного центру правової інформації, статутний капітал найбільшого в країні "Бєларусбанка" збільшується на 12,9 трлн білоруських рублів (на 1,54 млрд доларів в еквіваленті), або в 4,9 разу - до 16 трлн 188,8 млрд білоруських рублів (1,94 млрд доларів). На 1 грудня 2011 року статутний капітал банку складав 3 трлн 288,8 млрд білоруських рублів, не змінившись з початку року.

 
Опитування: працівник без мотивації обходиться своїй компанії в 10 тисяч доларів в рік
06.12.2011 13:43
PDF Друк E-mail

Опитування: працівник без мотивації обходиться своїй компанії в 10 тисяч доларів в рікВ Росії щорічні трудові втрати через незалучений персонал складають 228 млрд доларів, підрахували аналітики AXES Management, що офіційно представляє Aon Hewitt в РФ. Розрахунки зроблені на основі даних дослідження Aon Hewitt "Кращі працедавці - 2011".

Залучення, пояснюють аналітики компанії, - це показник, що відображає готовність людини залишатися на своєму місці роботи, його прагнення не просто "відбувати номер", а добиватися реальних результатів, готовність "горіти на роботі". У російському дослідженні по методиці Aon Hewitt взяло участь більше 70 тисяч співробітників з 36 компаній, повідомляє "Комерсант".

 
Російські компанії перестали вкладатися у власний розвиток
05.12.2011 11:29
PDF Друк E-mail

Російські компанії перестали вкладатися у власний розвитокЗа три квартали 2011 року валовий об'єм фінансових вкладень крупних і середніх підприємств, за даними Росстата, склав 45,7 трлн рублів, або 85% прогнозованого річного ВВП. Роком раніше було 66% ВВП, у 2008 році - 40%.

Оборот фінансових вкладень в 10 разів перевищив об'єм інвестицій в основний капітал - а до кризи перевищував його тільки в 2-3 рази. Майже 60% обороту коштів припало на депозити, 0,9% яких - довгострокові. "Гроші в економіці є, але вони не інвестуються", - такий висновок робить в "Відомостях" Валерій Міронов з Центру розвитку Вищої школи економіки.

 
Італія прийняла план жорсткої економії: навіть прем'єр відмовився від зарплати
05.12.2011 09:51
PDF Друк E-mail

Італія прийняла план жорсткої економії: навіть прем'єр відмовився від зарплатиПрем'єр-міністр Італії Маріо Монті оголосив в неділю план економії 30 млрд євро (40,3 млрд доларів) за рахунок підвищення податків і пенсійного віку заради зміцнення фінансової системи країни і захисту від боргової кризи, передає Reuters.

Монті сказав, що програма економії, включаючи 20 млрд євро за рахунок скорочення бюджету і 10 млрд за рахунок прискорення економічного зростання, є хворобливою, але необхідною.

"Нам довелося розділити жертви, але ми змогли розділити їх справедливо", - сказав він на прес-конференції, додавши, що відмовляється від зарплати за роботу як прем'єр і міністр економіки.

 
<< Перша < Попередня 1 2 Наступна > Остання >>

Сторінка 1 із 2