Logo

Опитування: працівник без мотивації обходиться своїй компанії в 10 тисяч доларів в рік
06.12.2011 13:43
PDF Друк E-mail

Опитування: працівник без мотивації обходиться своїй компанії в 10 тисяч доларів в рікВ Росії щорічні трудові втрати через незалучений персонал складають 228 млрд доларів, підрахували аналітики AXES Management, що офіційно представляє Aon Hewitt в РФ. Розрахунки зроблені на основі даних дослідження Aon Hewitt "Кращі працедавці - 2011".

Залучення, пояснюють аналітики компанії, - це показник, що відображає готовність людини залишатися на своєму місці роботи, його прагнення не просто "відбувати номер", а добиватися реальних результатів, готовність "горіти на роботі". У російському дослідженні по методиці Aon Hewitt взяло участь більше 70 тисяч співробітників з 36 компаній, повідомляє "Комерсант".
Результати показали, що число співробітників з високим рівнем залученості в РФ істотно нижче за світові показники. Так, якщо в іноземних компаніях 81% співробітників демонструють залученість, лояльність і добровільно докладають додаткові зусилля для досягнення високих результатів, то по Росії таких працівників на чверть менше - 60%.

У дослідженні оцінювалася безліч чинників залученості. Найсильніше активність працівників стимулюють кар'єрні можливості: 54% - у іноземних і 31% - у російських працівників, зарплата - 63% і 37% відповідно, а також цінність співробітників - 46% і 73%.

Аналітики Аon Hewitt підрахували, що один незалучений співробітник в компанії означає пониження її річного прибутку на 10 тисяч доларів. І якщо 40% працівників в РФ можна сміливо віднести до незалучених, компанія зі штатом 1 тисяча чоловік втрачає майже 4 млн. в рік, нарікають в AXES Management. Якщо переносити ці цифри на всю Росію, гіпотетичні втрати російських компаній склали б 288 млрд в рік.