Logo

ЦБ Росії відкликав ліцензію у тольяттінського «Ел банку»
Автор: Administrator
06.05.2016 06:01
PDF Друк E-mail

Банк Росії в четвер, 5 травня, відкликав ліцензію на здійснення банківських операцій у тольяттінського комерційного банку «Ел банк». Про це повідомляється на сайті регулятора.

Рішення прийнято у зв'язку з невиконанням банком федеральних законів, регулюючих банківську діяльність, а також нормативних актів Центробанку, нездатністю задовольнити вимоги кредиторів по грошовим зобов'язанням.

«Ел банк» виявився не в змозі своєчасно задовольнити вимоги вкладників, термін невиконання банком обов'язку з повернення грошових коштів перевищив 14 днів. Керівники і власники банку не вжили дієвих заходів щодо нормалізації його діяльності, зазначає ЦБ.

У «Ел банк» призначена тимчасова адміністрація до моменту призначення конкурсного керуючого або ліквідатора. Повноваження виконавчих органів кредитної організації припинені.

КБ «Ел банк» — учасник системи страхування вкладів, нагадує ЦБ. Відкликання ліцензії на здійснення банківських операцій є страховим випадком.

Згідно з даними звітності, за величиною активів КБ «Ел банк» на 1 квітня 2016 року обіймав 295-е місце в банківській системі Росії.