Logo

Кредит під заставу нерухомості – найдоступніший спосіб вирішити фінансові проблеми
Автор: Ольга ТОПОРІНА
18.02.2013 07:49
PDF Друк E-mail

Мабуть, кожна людина хоч раз в житті стикалася з проблемою, коли йому негайно була потрібна значна сума грошей. Комусь кошти знадобилися на навчання дітей, ще хтось вирішив відкрити свою справу, є і такі, у кого виникли проблеми з бізнесом. Один з найоптимальніших варіантів у такому разі – узяти кредит під заставу нерухомості, благо сьогодні скористатися такою послугою фінансових установ або банків не становить великих труднощів.

Кредити завжди користувалися серед наших співвітчизників великою популярністю, адже загальновідомо, що краще позичити грошей у фінансової компанії і відразу ж здійснити бажане, ніж впродовж довгих років потихеньку заощаджувати, щоб зібрати потрібну суму. І якщо до фінансової кризи багато установ надавали незабезпечений кредит, то сьогодні для цього потрібна серйозна застава, особливо, якщо йдеться про велику суму. Так само фінансові компанії і банки прагнуть звести до нуля свої фінансові ризики.

Велика перевага такого роду позики полягає в тому, що воан є нецільовим, а це означає, що клієнт фінустанови зможе розпоряджатися грошима на свій власний розсуд: ніхто не контролюватиме, чи витратить він гроші на покупку автомобіля, відпочинок або будівництво заміського котеджу. Фінансову компанію в цьому випадку цікавить один-єдине питання: щоб позичальник вчасно здійснював всі виплати і погашав відсоткові ставки.

Ви хочете одержати гроші швидко і без надання довідок про доходи? Поза сумнівом, кредит під заставу – єдино правильний вибір в такій ситуації, тим паче, що умови, які надаються фінустановами, вражають: термін кредитування - до 10-25 років, а сума кредиту може становити до 70% від вартості застави. Тим більше що позика надається під заставу будь-якої нерухомості – квартири або будинку, земельної ділянки або нерухомості комерційного призначення.

Згідно із процедурою отримання кредиту, до речі, досить простою, клієнт фінансової компанії або банку повинні надати низку документів, про перелік яких можна дізнатися в тій установі, куди ви звертаєтеся. Після цього позичальнику слід надати заявку з вказівкою необхідної йому суми кредиту, на підставі якої буде складений договір. Якщо сторони не мають претензій до умов договору, після підписання його завіряють у нотаріуса: з цієї миті споживач може негайно одержати гроші.

Невже не існує ніяких ризиків, підводних каменів і недоліків у цього виду кредитування, запитаєте ви? Задля справедливості відзначимо, що потенційний клієнт фінансової установи повинен знати декілька головних нюансів. По-перше, в заставу не приймуть нерухомість, ліквідність якої викликає сумніви (наприклад, старі або аварійніі споруди); по-друге, мабуть, єдина незручність для споживача полягає в тому, що на час дії кредиту об'єкт нерухомості, запропонований під заставу, переоформляється на фінансову компанію, яка надає позику.

Але позичальників не повинен бентежити або насторожувати такий нюанс, адже фінансові компанії, йдучи на цей крок, переслідує одну-єдину мету – захистити надані клієнту грошові кошти. Якщо ви упевнені, що виплатити вчасно кредит вам під силу, сміливо укладайте договір. У разі непередбачуваної ситуації і неможливості з вашої сторони зробити виплати, фінансова установа і в цьому випадку піде вам на зустріч, надаючи так звані канікули по виплатах або підшукуючи інші шляхи виходу з ситуації, що створилася.

Поза сумнівом, якщо вам вже сьогодні потрібна значна грошова сума – один з найнадійніших, перевірених і доступних способів – одержати кредит під заставу нерухомості. Багато наших співвітчизників, перед якими ще недавно стояло гостре питання - як швидко одержати кредит на будь-які цілі, скористалися послугами фінансових компаній і встигли вчасно вирішити все свої проблеми, тим більше що умови, які пропонують фінансові установи – дуже привабливі і взаємовигідні.

Джерело: http://tvixbox.com/