Logo

Греф назвав мертвонародженими криптовалюти в Росії
Автор: turutmekar.com
07.07.2016 08:48
PDF Друк E-mail

Для масового впровадження технології блокчейн потрібно багато років, заявив президент Ощадбанку Герман Греф. Найчастіше блокчейн використовується для забезпечення роботи різних криптовалют, але в Росії вони померли. Про це він заявив в ході прямої трансляції на офіційній сторінці фінансової організації у «ВКонтакте».

«Використовувати [технології] можна дуже по-різному. Перше використання всім відомо — це криптовалюти, але в нашій країні з цим погано. Криптовалюта у нас померла, не народившись», — заявив Греф.

Раніше, 21 травня, глава Ощадбанку заявив, що введення в Росії кримінальної відповідальності за обмін біткойнів призведе до зупинки розвитку перспективної технології блокчейн і до регресу в цілому.

Блокчейн — система організації розподіленої бази даних. Вона використовується як сховище інформації про операції з криптовалютами. Технологія також може бути впроваджена в банківську діяльність — криптотехнологія дозволяє суттєво скоротити час на проведення великих операцій (видача кредитів, торгівля акціями і так далі). За оцінкою іспанського інвестфонду Santander InnoVentures, завдяки блокчейну інвестори збережуть близько 20 мільярдів доларів на рік за рахунок скорочення супутніх (посередницьких, нормативних) витрат при проведенні фінансових операцій.