Logo

Аргентина і Мексика планують створити зону вільної торгівлі
Автор: turutmekar.com
31.07.2016 14:23
PDF Друк E-mail

Аргентина і Мексика планують створити зону вільної торгівлі між двома країнами, заявив у п'ятницю мексиканський президент Енріке Пенья Ньєто.

Мексика і Аргентина — відповідно друга та третя за величиною економіки Латинської Америки після Бразилії. Всі три країни при цьому входять у "Велику двадцятку" найважливіших економік планети.

З 1987 року між Аргентиною і Мексикою діє режим взаємної доповнюваності економік, так звана угода АС6. Тепер країни мають намір переглянути її і доповнити, щоб забезпечити режим вільної торгівлі.

"Ми домовилися поглибити цю угоду, що дозволить нам розраховувати в майбутньому, сподіваюся не дуже далекому, на угоду про більшу міру інтеграції та вільної торгівлі між Аргентиною і Мексикою", — наводить прес-служба Пеньї Ньєто заяву лідера мексиканського в Буенос-Айресі. Глава Мексики знаходиться в Аргентині з офіційним візитом, провів переговори зі своїм колегою Маурісіо Макрі і взяв участь у діловому форумі двох країн.

Мексика вже є учасником регіонального торгового пакту — Угоди про північноамериканську зону вільної торгівлі (НАФТА, куди входять також США і Канада). Підписана в 1992 році угоду про НАФТА вважається однією з найбільш значних торговельних угод на планеті.