Logo

Марк Мобіус спрогнозував різке зростання цін на сировину
Автор: Administrator
06.05.2016 06:02
PDF Друк E-mail

Відскік цін на сировинному ринку тільки починається, в попередні місяці котирування впали дуже сильно, тому інвестори можуть по-крупному заробити на їх відновлення. Про це в інтерв'ю Bloomberg заявив голова ради директорів інвестиційного фонду Templeton Emerging Markets Group (входить в Franklin Templeton Investments) Марк Мобіус.

«Ми вже бачили, як ціни на сировину та акції сировинних компаній опускалися значно нижче всіх можливих очікувань. Тепер ми можемо очікувати, що рух вгору у відсотках буде надзвичайно великим. Якщо є рух вниз, є також великий шанс, що за ним піде рух вгору», — сказав він.

Templeton вкладається в акції азіатських сировинних компаній, повідомив глава компанії. Сировинний ринок залишиться волатильним, тому не виключено нове падіння котирувань, зазначив Мобіус. Але в довгостроковій перспективі тренд, за його словами, буде висхідним.

Світлі часи для нафтового ринку попереду, баланс настане у 2017 році, заявив 4 травня голова підрозділу нафтової промисловості та ринків Міжнародного енергетичного агентства (МЕА) Ніл Аткінсон. «Це означає, що ціни на нафту почнуть поступово відновлюватися», — зазначив він.

27 квітня Bloomberg з посиланням на учасників сировинного ринку визначив магічну ціну на нафту до 50 доларів за барель. Магічним числом в нафтовій галузі називають ціну, при якій видобувна компанія працює без збитків, а держава, залежна від експорту енергоносіїв, живе без бюджетного дефіциту.