Logo

Ціни на нафту виросли на тлі скорочення запасів у США
Автор: turutmekar.com
07.07.2016 08:14
PDF Друк E-mail

Світові ціни на нафту в четвер, 7 липня, ростуть, відіграючи дані Американського інституту нафти (API) про скорочення запасів цього палива в США, повідомляє РИА Новости з посиланням на дані торгів.

Станом на 06:54 за Києвом вартість вересневих ф'ючерсів на північноморську суміш Brent піднімалася на 0,47 відсотка, до 49,03 долара за барель. Ціна серпневих ф'ючерсів на марку WTI зросла на 0,51 відсотка, до 47,67 долара за барель.

За інформацією API, запаси нафти в США минулого тижня скоротилися на 6,7 мільйона барелів. Експерти очікували зниження на 2,6 мільйона барелів.

На зростання цін також впливають повідомлення з Нігерії про атаки на нафтові об'єкти. 5 липня угруповання «Месники дельти Нігера» підірвала свердловину Chevron, трубопровід дочірнього підприємства Nigerian National Petroleum Corporation (NNPC) і дві магістральні лінії нафтопроводу NNPC.

Увага ринків тепер звернена до планованої на четвер публікації даних про запаси нафти в США від Міненерго країни. Очікується, що вони знизилися на 2,5 мільйона барелів, до 524,1 мільйона барелів.