Logo

Ще двом компаніям дозволили претендувати на акції ПВК
Автор: financebis.net
25.08.2011 05:37
PDF Друк E-mail

Федеральна антимонопольна служба задовольнила клопотання ще двох компаній на участь в конкурсі з покупки 75% мінус 2 голосуючих акції Першої вантажної компанії (ПВК).

Претендентами на покупку ПВК стали Незалежна транспортна компанія (НТК — входить в холдинг UCLH Володимира Лісина), «Нафтотранссервіс» і афілійоване з ним ТОВ «Промислово-транспортне підприємство «Сковородино».

Раніше ФАС схвалила заявки «Нової перевізної компанії», «Севтехнотранса» (входять в Globaltrans) і «Трансойлу» (актив співвласника Gunvor Геннадія Тимченка).

Вся ПВК оцінюється в 196 млрд рублів, тобто виставлена на продаж частка коштуватиме близько 150 млрд рублів. Остаточна мінімальна ціна частки буде обнародувана як мінімум за 30 днів до проведення торгів. Заявки в антимонопольну службу на участь в торгах подали шість компаній, які діють на користь чотирьох транспортних холдингів.

Ще в жовтні минулого року стало відомо про те, що співвласник нафтотрейдера Gunvor Геннадій Тимченко має намір придбати ПВК. Якщо «Трансойл» виграє аукціон на покупку акцій вантажоперевізника, бізнесмен зможе контролювати залізничні постачання нафти.