Logo

Міністр праці ФРН зажадала доступу до резервів країн-боржників єврозони
Автор: financebis.net
25.08.2011 04:56
PDF Друк E-mail

Країни-боржники ЄС повинні надати доступ до своїх золотих резервів як гарантії за кредитами, що надаються, вважає глава міністерства праці і соціального забезпечення Урсула фон дер Лайен, яка також є заступником Ангели Меркель на посту глави правлячої партії ХДС.

Фон дер Лайен відзначила, що гарантії потрібні всій Європі, повідомляє Spiegel. Свої міркування міністр праці озвучила на екстреній нараді, скликаній Ангелою Меркель, яка надала програму виходу з боргової кризи.

Канцлер не підтримала ініціативу фон дер Лайен. У правлячій коаліції немає єдності з приводу плану порятунку єврозони. Багато хто вважає, що збільшувати пакет фінансової допомоги країнам-боржникам марно, оскільки створюючи нові борги, неможливо подолати боргову кризу.

Велика частина фінансового навантаження з подолання боргової кризи у єврозоні лягає на «локомотиви» єврозони — Францію та Німеччину. У ФРН незадоволеність фінансовою політикою уряду Ангели Меркель росте як серед платників податків, так і серед представників бізнесу.