Logo

Bloomberg спрогнозував швидкий обвал рубля
Автор: Administrator
06.05.2016 06:14
PDF Друк E-mail

Зміцнення рубля, яке стало одним з найсильніших на ринках, що розвиваються (російська валюта з початку року подорожчала на 14 відсотків до долара), незабаром може зупинитися. Медіанний прогноз, складений на основі 35 думки експертів, опитаних Bloomberg, говорить про те, що до кінця першого півріччя долар подорожчає на вісім відсотків до 70 рублів.

Основна причина прогнозованого ослаблення національної валюти — досягнення нафтою цінового стелі. «Ми не впевнені, що зростання котирувань буде стійким в короткостроковій перспективі», — зазначив керівник підрозділу з інвестицій в ринки, що розвиваються UBS Group Хорхе Маріскаль (Jorge Mariscal). UBS чекає, що в найближчі три місяці долар подорожчає до 73 рублів.

«Як тільки відбудеться корекція цін на нафту, курс рубля знизиться. Ми побачимо це у другій половині травня», — вважає директор департаменту активних операцій компанії «Велес Капітал» Євген Шиленков.

На початку торгів 4 травня долар різко зміцнився до рубля. Американська валюта перевищила позначку в 66 рублів. Нафта Brent подешевшала до 45 доларів.

12 квітня міністр фінансів Росії Антон Силуанов пообіцяв зберегти низький курс рубля у разі підвищення цін на нафту. За його словами, уряд підготував новий варіант бюджетного правила, згідно з яким всі додаткові доходи будуть вилучатися в резервні фонди, якщо нафта буде дорогою.

Экономист владислав жуковский об экономике рф в 2017 году - відео

Оновлено ( 06.05.2016 06:21 )