Logo

Росія вирішила експортувати продовольство в Китай через інтернет
Автор: Administrator
18.03.2016 05:42
PDF Друк E-mail
Росія планує почати експорт продовольства в Китай через інтернет, пише «Коммерсантъ». Ресурс з такими завданнями може бути створений за участю китайської JD.com і підконтрольного ЗЕБу Російського експортного центру (РЕЦ). Підписання договору про співпрацю заплановано на 15 березня.

Сторони хочуть створити інтернет-майданчик JD.com, який буде торгувати продуктами харчування категорії fresh. JD.com допоможе учасникам нового майданчика — російським продавцям — з логістикою і маркетингом, а РЕЦ розробить заходи підтримки експортерів, пише internetsvit.com.

Першим досвідом експорту російських товарів для JD.com стали головні убори Canoe, постачання яких почалися в січні. А продажі російських продуктів харчування в Китаї почалися через співпрацю роздрібної мережі АБК і Alibaba Group.

JD.com у Китаї управляє семи центрами обробки замовлень, 213 складами у 50 містах і 5367 станціями відправлення та отримання посилок в 2356 містах і районах Китаю.

Китайська митниця на сьогоднішній день забороняє ввезення з Росії продукції з вмістом білка (включаючи м'ясо, рибу, морепродукти), а також продукції природного походження, яка не пройшла термічної обробки. Також поки не дозволено ввезення деяких круп. Тільки після візиту глави Мінсільгоспу Олександра Ткачова в Пекін у лютому 2016 року Китай дозволив поставки оптових партій зерна і рису.