Logo

Експерти про регуляцію російського ринку Форекс
Автор: Петр ВИННИК
27.08.2014 12:44
PDF Друк E-mail

Потреба проводити регулювання на рівні держави на позабіржових ринках Російської Федерації серед яких – Форекс, стала основою концептуального базису в деяких ініціативах законодавчого напряму. Про це пише газета Поступ.

Наприклад, в минулому році комітетом російської Державної думи з ринку фінансів було внесено на розгляд законопроект «Про внесення змін у Федеральний закон «Про ринок цінних паперів», а також деякі законодавчі акти Росії (які стосуються регуляції на правовому рівні дилерської діяльності на позабіржовому ринку Форекс).

Експерти прогнозували, що після того, як цей законопроект буде схвалений, вже з 1 січня 2014 року російський ринок Форекс буде доступний для регулювання завдяки надійним і відповідним можливостям Центробанку РФ. Цьому посприяло активна фаза співпраці організацій, що мають самостійне регулювання (ЦРФІН, КРОУФР) і широкої громадськості, які при будь-яких условіяхявляются учасниками позабіржових ринків в Росії. Хоча, поки що можна стверджувати, що робота трейдерів та інвесторів на міжнародних валютних ринках здійснюється на умовах, які не є регульованими.

Джерело: http://dni.com.ua/ukraines-economy/16950-eksperty-o-regulyacii-rossiyskogo-rynka-foreks.html