Logo

Ощадбанк вклався у Über
Автор: turutmekar.com
07.07.2016 08:08
PDF Друк E-mail

Венчурний Фонд Ощадбанку SBT Venture Fund I інвестував у сервіс виклику таксі Über. Про це в четвер, 7 липня, повідомила прес-служба Ощадбанку. Сума інвестицій не вказується.

«Ощадбанк має найбільшу в Росії клієнтську базую в мобільному банку і в сегменті банківських пластикових карт, Uber є лідером у сферті цифрової on-demand (сервіс на вимогу — прим. ред.) економіки», — підкреслив Михайло Еренбург, старший віце-президент Ощадбанку з розвитку цифрового бізнесу.

За словами генерального менеджера Über Росія Дмитра Ізмайлова, в даний час компанія представлена у 12 найбільших містах Росії і до кінця року планує розширити свою географію.

SBT Venture Fund I (керуюча компанія — MoneyTime Ventures) створений за участю Ощадбанку в 2013 році. В даний час фонд інвестував кошти в 11 компаній. Сумарний обсяг коштів під управлінням фонду становить 100 мільйонів доларів.

Uber заснована у 2009 році і вважається найбільшим IT-стартапом світу. Uber почав роботу в Росії в грудні 2013 року. Зараз сервіс працює в Москві, Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі, Казані, Краснодарі, Красноярську, Нижньому Новгороді, Новосибірську, Ростові-на-Дону, Сочі, Уфі і Челябінську. До кінця року планується запуск сервісу у всіх містах Росії з населенням більше одного мільйона чоловік.